Apartamenti 2XL - çdo të dielë, ora 20:45

Nje prodhim i Tring Digital dhe Vizion Plus. Me pjesemarrjen e aktoreve: Julian Deda, Lisa Kujovska, Erblin Bajko, Albano Bogdo, Esmeralda Metka, Eglen Laknori dhe Irgen Çela. Me ide te Turjan Hysko, nje super-show humori, bazuar terresisht mbi improvizimet e momentit te aktoreve. Nje shfaqje ku e qeshura eshte "kult"

Episodet e plota

Më të fundit
Të tjera


 • sildi

  jeni 1-sha

 • sildi

  vetem se do ju lutesha qe erblinin dhe xhoden ti hiqni se jane shum kot

 • Pingback: Apartamenti 2XL – 5 Maj 2013 – Vizion Plus – Trailer | RINIA SHQIPTARE

 • estrela

  po albanua ku eshteeeeeeee ???????????? :( (((

 • Petro Di Napolitano

  per mua jeni njesha fare ,ju ndjek cdo te djele.por aty duhet te jete dhe patrioti im ermali

 • xaku

  kur esht apartamenti ritransmetim

 • stelina stela

  Jeni me te miret ne bote

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com