PROGRAMACIONI DITOR

Momentet me te mira

Ardian Lamaj ne Tornado me Para – 17 Maj 2015

Ermal Arapi ne Tornado me Para – 17 Maj 2015

Eldi Ruçi ne Tornado me Para – 17 Maj 2015

Protesta e opozitës në Prishtinë

“Vizion Plus” në Shtëpinë e Gjetheve

Publikohet video e shpërthimit të eksplozivit

Viti 2014 – Speciale Informative

Provokacija – 12 Nentor 2014

Basha-Klosi “kacafyten” në Oktapod

Arsimi profesional ne Shqiperi – 17 Tetor 2014

Vizioni i Pasdites – Riza Lahi, In memoriam – 17 Tetor 2014

Stina e nxehtë e bankes se Shqiperise – 10 Tetor 2014

Reagon Ambasada Gjermane, e vërteta e deklaratës se ministrit

PDK, sërish me Arsim Bajramin

Oktapod – Videoklip per Ardian Fullanin – 23 Shtator 2014

Exclusive

Lajme nga Web

“Beteja” për Oskar e “Snajperistit amerikan”

Saktësia e snajperistit të Forcave Speciale...

Alan Turing, kriptologu britanik që mposhti nazizmin

“The Imitation Game” tregon historinë e...

Liam Neeson rikthehet me “Taken 3″

Ish operativi Bryan Mills (Liam Neeson)...

Gerda dhe Mbretëresha e Dëborës

Në këtë përrallë magjike, vajza e...

Moisiu “nën lëkurën” e Christian Bale

Një aventurë epike në filmin “Exodus:...

Trailer i ri për “The Amazing Spider-Man 2″

Duket se deri tani kemi parë...

Trailer për “The Double”: Jesse Eisenberg armiku i vetvetes

Richard Ayoade, i njohur fillimisht për...

Trailer i ri ndërkombëtar për “RoboCop” shfaqet online

Një trailer ndërkombëtar është publikuar online...

Trailer për “Noah” na shfaq luftën e heroit biblik

Në vijim të trailerit teaser, ose...

Çefa: Naço i paaftë, i duhej justifikim tek eprorët

Thellohet përplasja mes Këshillit te Larte...

Sëmundjet mendore, trajtim i ri

Nese brenda nesh do pranonim kete...

Samsung do të nxjerrë aparatin NX Mini

Kompania Samsung po planifikon të nxjerrë...

Samsung prezantoi telefonin inteligjent Galaxy S5

Samsung më në fund prezantoi telefonin...

Huawei nxjerr pajisje të shtresës së mesme

Huawei ka zgjedhur disa modele popullore...

Lenovo zbulon tabletin Yoga 10 HD+

Lenovo zbulon në Kongresin Botëror të...

Orët inteligjente Samsung Gear 2 dhe Gear 2 Neo

Samsung do të prezantojë brezin e...

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com