Çdo te shtune, ora 21:00

Nje shfaqje nga Agron Llakaj, me pjesemarrjen e Behar Mera, ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social.

Çdo te marte, ora 21:00

Rikthehet per nje tjeter sukses, superproduksioni i humorit bazuar tek batuat dhe improvizimet e momentit. Nje reality show produksion i Vizion Plus dhe Tring Tv

Çdo te hene, ora 21:00

Java nis me Dritare nga Rudina Xhunga. Emision i aktualitetit politik & shoqëror, mbarëshqiptar. Dritare në Tiranë, Prishtinë, Shkup. Dritare në mundësinë dhe pritshmëritë e shqiptarëve për t’u bërë bashkë në një treg global, bashkëkohor.

Çdo te diel, ora 21:00

Quiz Show, nje produksion i Vizion Plus dhe Lotaria Kombetare.

Çdo te premte, ora 22:00

Oktapod eshte nje program qe vjen per syte e audiences dy here ne jave. Eshte nje program qe ne 90 minuta te shtrirjes se tij, percjell trajtim argumenti, perplasje por edhe piketakime te dukurive, pare nga kende te ndryshme veshtrimi.

Çdo te shtune, ora 15:30

Surpriza Sindromi Down një program që të bën të ndjehesh mirë me qëllimin për të përfshirë një audiencë të gjerë televizive. Do të jetë një program plot dashuri i cili do të plotësojë ëndrra të mëdha ose të vogla të fëmijëve apo rriturve me sindromën Down.

Çdo te diel, ora 22:00

Moderuar nga Agim Bajko, ky format risjelle ngjarjeve kryesore të javës te para nen nje kendveshtrim tjeter.

Nga e hena ne te premte

Format informativ i cili do tu sjelle cdo mengjes informacione te bollshme dhe utilitare per te nisur nje dite sa me mbare.

Nga e hena ne te premte, 16:00

Format rinor i cili bazohet mbi informacionin, te rejat dhe gjithcka qe eshte terheqese per te rinjte e sotem dhe qellimi i tij eshte argetimi, informimi dhe edukimi.

Off Air

Talent show me i suksesshme e me argetues i momentit. Nje patente e Endemol.

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com