Modelja e Victoria Secret Kristina Pric ka rrëfyer se ka pasur një lidhje, menjëhere pas takimit me yllin e Real Madrid Cristiano Ronaldo; megjithatë fokusi qëndron tek ngjashmëria e saj me ish të dashurën e futbollistit, Irina Shayk.
Njëzet vjeçarja, 11 vjet më e re se Ronaldo, u prezantua me portugezin nga një make-up artist i cili ishte i bindur se Peric ngjasonte me ish të dashurën, 30 vjeçaren Irina, dhe çifti pati menjëherë shkëndijat e para.

Megjithatë, kjo lidhje ka ngritur dyshime mbi besnikërinë e Ronaldos ndaj ish të dashurës Shayk. Në një bisedë, Shayk e cila është në një marrëdhënie me yllin e Hollyëood Bradley Cooper, ka thënë: ”Tani e di të vërtetën dhe ndihem vërtetë e tradhëtuar. Qëndrova me të kur u përhapën fjalët se ai kishte vajtur me femra të tjera. Ndihem keq që Cristiano më mashtroi.”

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *