Home

Dancing with the Stars 6 – Nata finale- Pj.5
0

Dancing with the Stars 6 – Nata finale- Pj.5

January 4th, 2016 | by dancing
Edicioni i 6-te i Dancing with the Stars Albania. Nje patente e BBC Production dhe nje transmetim ekskluziv I Vizion Plus. Nje megashow qe ka thyer rekordet e audiences ne SHBA, Australi, Brazil, Britanine e Madhe, Itali,...
Dancing with the Stars 6 – Nata finale- Pj.6
0

Dancing with the Stars 6 – Nata finale- Pj.6

January 4th, 2016 | by dancing
Edicioni i 6-te i Dancing with the Stars Albania. Nje patente e BBC Production dhe nje transmetim ekskluziv I Vizion Plus. Nje megashow qe ka thyer rekordet e audiences ne SHBA, Australi, Brazil, Britanine e Madhe, Itali,...
Beatrix & Kris – Foxtrot – Nata Finale
0

Beatrix & Kris – Foxtrot – Nata Finale

January 4th, 2016 | by dancing
“Kjo është nata më emocionuese e jetës sime”, – tha dy javë më parë kur kërceu në këtë skenë me të dashurin e zemrës, konkurrentja që do të vijë tani në garë. E bukur dhe e talentuar, Beatrix Ramosaj,...
Flori & Lori – Quickstep – Nata Finale
0

Flori & Lori – Quickstep – Nata Finale

January 4th, 2016 | by dancing
Florian Agalliu, ka marrë vlerësime shumë të mira nga juria në shumicën e kërcimeve që ka performuar. Sigurisht ka pasur edhe për të vërejtje, të cilat është përpjekur t’i përmirësojë nga java në javë. Ne...
Dorina & Besi – Tango – Nata Finale
0

Dorina & Besi – Tango – Nata Finale

January 4th, 2016 | by dancing
“A e kuptoni që mbaroi? Çfarë do të bëjmë ne tani?” – ka qenë kjo fraza që e ka shoqëruar përgjatë gjithë javës konkurrenten që performoi tani ne skene. Ajo është një nga ato që e siguroi ndër të parat...
Young Zerka & Adela – Passo doble – Nata Finale
0

Young Zerka & Adela – Passo doble – Nata Finale

January 4th, 2016 | by dancing
Pas 12 javëve konkurrim, orëve të gjata të provave, takimeve jashtë studios së kërcimit; ti kupton që yjet pjesëmarrës në “Dancing”, të cilët më parë i ke njohur e pëlqyer vetëm përmes ekranit, të janë...
Ambra & Jurgen – Jive – Nata Finale
0

Ambra & Jurgen – Jive – Nata Finale

January 4th, 2016 | by dancing
Ambra Meda u bë pjesë e garës më të madhe të kërcimit… Dhe sot mund të themi me bindje se ia ka dalë. Energjia pozitive që mbart dhe vendosmëria për t’i shkruar sfidave deri në fund, bëri që të prekë atë...
Rovena & Eltion – Tango – Nata Finale
0

Rovena & Eltion – Tango – Nata Finale

January 4th, 2016 | by dancing
Rovena Dilo, këngëtarja e dimensioneve të mëdha tashmë duket si një balerinë, jo vetëm në lëvizje e hapa, por edhe në linja… Si një artiste që fut pasionin në çdo gjë që bën, Rovena performon ne naten...
Beatrix & Kris – Intervista – Nata Finale
0

Beatrix & Kris – Intervista – Nata Finale

January 4th, 2016 | by dancing
Beatrix Ramosaj dhe Kris ne prezantimin e tyre te fundit.Edicioni i 6-te i Dancing with the Stars Albania. Nje patente e BBC Production dhe nje transmetim ekskluziv I Vizion Plus. Nje megashow qe ka thyer rekordet e audiences ne...
Flori & Lori – Intervista – Nata Finale
0

Flori & Lori – Intervista – Nata Finale

January 4th, 2016 | by dancing
Florian Agalliu dhe Lori ne prezantimin e tyre te fundit.Edicioni i 6-te i Dancing with the Stars Albania. Nje patente e BBC Production dhe nje transmetim ekskluziv I Vizion Plus. Nje megashow qe ka thyer rekordet e audiences ne...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial