Home

Valltaret e Ansamblit te Shtetit – Nata e nëntë
0

Valltaret e Ansamblit te Shtetit – Nata e nëntë

December 11th, 2015 | by dancing
Teatri i yjeve flet shqip. Like &...
Young Zerka – Finalist
0

Young Zerka – Finalist

September 24th, 2015 | by dancing
Young Zerka eshte nje kengetar dhe kompozitor i njohur i lindur ne Korçe. Ai ka nisur te merret me muzike qe ne femijerine e tij. Karriera e tij artistike nis ne vitin 2007 me kengen Sexy. Deri ne vitin 2014, Young Zerka nuk...
Art Abazi – I eleminuar
0

Art Abazi – I eleminuar

September 24th, 2015 | by dancing
Art Abazi është një këngëtar dhe autor i njohur këngësh. Art Abazi është vëllai i këngëtarit të njohur Dren Abazi dhe e shoqëron te vëllane me kitarë në shumë koncerte e evente. Këngëtari i ri ka sjell një...
Suela Konjari – E eleminuar
0

Suela Konjari – E eleminuar

September 24th, 2015 | by dancing
Suela Konjari eshte nje aktore e njohur shqiptare. Mbaron studimet e larta në Institutin e Lartë të Arteve (sot Akademia e Arteve) në vitin 1987. Roli i saj i parë në skenën e Teatrit Popullor (sot Teatri Kombëtar) do të...
Dorina Mema – Fituese e Edicionit te 6-te
0

Dorina Mema – Fituese e Edicionit te 6-te

September 24th, 2015 | by dancing
Dorina Mema – Fituesja e Edicionit te 6-te te Dancing with the Stars Albania Dorina Mema, trupi me i bukur i Bodybuilding, një vajzë e cila karrierën e saj e ka ngritur tek besimi në vetvete dhe ambicia profesionale....
Niko Komani – I eleminuar
0

Niko Komani – I eleminuar

September 9th, 2015 | by dancing
Founder & Owner of Morphine Clothes. Fashion Designer|Personal Stylist|Fashion Director|. Wordrobe Stylist @ MAD ALBANIA. Është një nga emrat më të lakuar në fushën e modës në Shqipëri dhe jo vetëm si personal...
Florian Agalliu – Finalist
0

Florian Agalliu – Finalist

September 9th, 2015 | by dancing
Florian Agalliu është një nga aktorët më simpatik të kohëve të fundit. Madje, ne 2013 në media u shpall edhe personazhi më simpatik mashkull. Florian Agalliu, aktori i teatrit, por gjithashtu edhe i një seriali...
Albatros Rexhaj – I eleminuar
0

Albatros Rexhaj – I eleminuar

September 9th, 2015 | by dancing
Albatros Rexhaj është shkrimtari më i spikatur i gjeneratës së re të shkrimtarëve shqiptarë, i njohur gjerësisht dhe i dashur për lexuesin mbarëshqiptar. I lindur në Prizren, më 1975, banues në Prishtinë,...
Mitro Çela – I eleminuar
0

Mitro Çela – I eleminuar

September 9th, 2015 | by dancing
Mitro Cela gazetar, opinionist, një njëri i medias dhe i televizionit. Aktualisht eshte kryeredaktori i emisionit “Fiks Fare” në Top Channel. Botues i shume editorialeve dhe artikujve ne fokus aktualitetin. Kete here do te...
Adrola Dushi – E eleminuar
0

Adrola Dushi – E eleminuar

September 9th, 2015 | by dancing
Adrola Dushi, Miss Univers Albania 2012, ka perfaqesuar Shqiperine ne Miss Universe 2012 ne Las Vegas, Nevada, USA. Ne interesat e saj perfshihen noti, kercimi,blerjet,modelimi dhe filmat. Eshte dimplomuar per Marredhenie Publike...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial