Art Abazi – I eleminuar

September 24th, 2015 | by dancing
Art Abazi – I eleminuar
Personazhet VIP
0

Art Abazi është një këngëtar dhe autor i njohur këngësh. Art Abazi është vëllai i këngëtarit të njohur Dren Abazi dhe e shoqëron te vëllane me kitarë në shumë koncerte e evente. Këngëtari i ri ka sjell një baladë në pranverën e vitit 2013, e cila është shkruar dhe kompozuar nga këngëtari Alban Skenderaj. Kënga “Një Sekond Pa Ty” me tematikë dashurinë, e shfaq Artin tejet inspirues në natyrë të hapur, krahas bukurisë femërore dhe natyrore. Kënga, të cilës tashmë i është bërë edhe videoklipi nga Imagine Films, është pritur mirë nga adhuruesit e muzikës së lehtë dhe baladave.

Share this:

Like & share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial