Ambra Meda – Finaliste

September 9th, 2015 | by dancing
Ambra Meda – Finaliste
Personazhet VIP
0

Ambra Meda, vajza që në vend se të ulej në bankat e gjimnazit “Sami Frashëri” në Tiranë, nisi nje beteje te ashper me nje semundje qe e detyroi të qëndronte në shtrat ne nje spital, në Mynih të Gjermanisë, nga ku dhe u  vendos fati i saj me jetën! Ajo vuante nga një diagnozë e vështirë duke shënuar rastin e 130 në të gjithë botën! Sipas mjekeve, rasti i saj ishte i pari që kishte mundësi shpëtimi, ndaj permes kontributeve te bashkeatdhetareve te saj Ambra ia doli ta fitoje kete beteje. Historia e saj beri xhiron e gjithe botes. Tashme Ambra i eshte rikthyer jetes normale dhe ka vendosur te jete pjese e Edicionit te 6-te te Dancing with the Stars Albania.

Share this:

Like & share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial