Zonjat e para amerikane në inagurimet presidenciale nga 1925 – 2017

Duke qenë se të gjithë sytë mbrëmjen e djeshme përveç se , në inaugurimin e Donald Trump si President i SHBA, ishin dhe te veshja e bashkëshortes së tij, Melania...

A do të risjellë Reese Witherspoon 3 ‘Legally Blonde’ ?!

Reese Witherspoon mesa duket është gati të filmojë një film të 3 ‘Legally Blonde’, dhe fansat shpresojnë që këtë herë ta shohin, Elle Woods të kandidojë për Presidente. Filmi origjinal, i...

Çfarë do të bëjë Lady Gaga në Super Bowl?!

Super Bowl është një nga eventet më të shikuara në historinë e Shteteve të Bashkuara. Ndjekës të shumtë presin çdo vit të shohin reklamat, futbollin dhe sigurisht, shfaqjen madhështore në...

Jennifer Aniston, këshilla dashurie për Selena Gomez

Ndërkohë që Selena Gomez po sulmohet vazhdimisht për romancën e saj të re me The Weeknd, emri i vërtetë i të cilit është Abel Tesfaye, Jennifer Aniston po i vjen...

E dashura e Ronaldos në shtrat me një tjetër, ja si reagon futbollisti!

Georgina Rodriguez është në qendër të vëmendjes, nga mediat botërore që pas lidhjes me portugezin, Cristiano Ronaldo. Ajo së fundmi ka publikuar një fotografi në rrjetet sociale, ku shihet duke...

Stilisti i Hillari Clinton vesh Melania Trump

Me ditën e inagurimit, beteja se kush do të veshë Zonjën e Parë, Melania Trump, ka nxjerrë fituesit e vet. Stilistët e jenë pikërisht legjendarët Ralph Lauren dhe Karl Lagerfeld. Duke...

A i dinit këto fakte për Justin Bieber?!

Ai është një ndër këngëtarët më të suksesshëm në botë edhe pse është shumë i ri në moshë. E duke qenë i tillë, Justin ka shumë Beliebers. Nëse jeni një...

Bebe Rexha tregon se si producentët donin të abuzonin me të

Bebe Rexha ka pranuar se herët ne karrierën e saj, e kanë këshilluar se çelësi i suksesit është të shkruash këngë për artistë të tjerë. Artistja zbuloi për revistën Stylist,...

Mike e mirë në ditë të vështirë!

Ajo nuk e mori aspak mirë lidhjen e re të ish të dashurit të saj, prej dy vitesh, me Selena Gomez. Por tashmë Bella Hadid duket se e ka marrë...

Zayn Malik dhe Gigi Hadid janë fejuar?!

Zayn Malik ka zgjedhur një vend shumë interesant për të bërë tatuazhin e tij të radhës. Këngëtari ka shkruar fjalën love mbi dorën e tij, pranë gishtave, dhe kjo është...

Amal Clooney dhe George Clooney presin binjakë

Amal Clooney dhe George Clooney shumë shpejt do të bëhen prindër dhe sipas një intervsiste në, “In Touch”, çifti i njohur i Hollywood-it do të sjellin në jetë binjakë. Familja...

Si është marrëdhënia e Ivanka Trump dhe Chelsea Clinton?!

Donald Trump dhe Hillary Clinton kanë zhvilluar një fushatë dhe përballje të ashpër, gjatë zgjedhjeve presidenciale të zhvilluara në muajin nëntor vitin, të cilin lamë pas. Pavarësisht përballjes elektorale të...

Shuhet aktori i njohur amerikan Miguel Ferrer

Aktori i njohur amerikan, Miguel Ferrer, është ndarë nga jeta duke humbur kështu luftën me sëmundjen  e kancerit në rrugët e frymëmarrjes. Mediat botërore shkruajnë se aktori  ka humbur jetën ...

Merr fund lidhja e Pirro Çakos me Sisilian

Këngëtari i njohur shqiptar, Pirro Çako, i ka dhënë fund marrëdhënies së tij 6-vjeçare, me bukuroshen nga Shkodra, Sisilia. Lidhja e Pirro Çakos me simpatiken 21-vjeçare (asaj kohe, u zbulua...

Shpallen nominimet për “Brit Awards 2017”

“Brit Awards 2017”, ceremonia britanike që nderon muzikantët dhe këngët më të mira të vitit, ka shpallur nominimet për të gjitha kategoritë. Ndër emrat më të nominuar janë Adele (sigurisht), David...

Inagurimi i Trump, në protesta dhe yje të Hollywood

Ashtu siç ishte paralajmëruar, mijëra amerikanë janë grumbulluar në një tubim në Washington, kundër Presidentit të ri Donald Trump, që merr detyrën pikërisht sot në 20 Janar. Protesta u mbajt...

Vdes në mënyrë misterioze këngëtarja e “Lambada”

Këngëtarja Loalwa Braz Vieira është ndarë nga jeta në rrethana misterioze. Loalwa vdiq në moshën 63-vjeçare.   Policia ka gjetur trupin e djegur brenda në makinë, pranë apartamentit të saj...

Shfaqet djali i Jay-Z, reperi nuk pranon testin e ADN

Mediat botërore raportojnë se çifti i famshëm Jay-Z dhe Beyonce janë në prag të shkurorëzimit. Dhe, me sa duket, e gjitha për shkak të reperit. Edhe pse ka vite që...

Ndryshimet e Aurela Gaçes

Ajo është një ndër këngëtaret me zërin më potent dhe të veçantë të skenës. Është shquar gjithmonë për karakterion e saj te jashtëzakonshem, por këngëtarja Aurela Gaçe nuk kurseu asnjëherë...

Labeli i njohur “PINT” edhe me veshje

Labeli i njohur “PINT” janë shumë të pëlqyer në trevat shqiptare, veçanërisht nga mosha e re. Fansa të shumtë nisen drejt koncerteve për të ndjekur nga afër idhujt e tyre,...

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com