Modelja shqiptare në darkën e Trump

Emina Cunmulaj, modelja me origjinë shqiptare që jeton në SHBA, mbrëmë ka qenë e privilegjuar të marrë pjesë në darkën speciale të organizuar nga “Komiteti i Inaugurimit të Presidentit të...

Metamorfoza e Nicole Kidman

Prej kohësh ajo ka zgjedhur të jetë bionde, por dihet tashmë që ngjyra natyrale e flokëve të saj është e kuqe dhe duket se Nicole Kidman është rikthyer përsëri në...

Jashtë petkut të Hollywood, a do ti njihnit?

Shumë prej nesh mbase e pyesin veten se si veprojnë yjet botërore në jetën e përditshme. Do tju ofrojmë mundësinë të shihni 10 çifte të famshme, se çfarë bëjnë në...

Ujë dhe sapun si Xhensila Myrtezaj

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj është konsideruar si një nga këngëtaret me pamjen më të bukur dhe kjo jo më kot, sepse shpesh ajo ka vendosur të jetë shumë e hapur me...

Selena Gomez dhe The Weeknd një start dashurie!

Selena Gomez dhe The Weeknd nuk janë vetëm një nga çiftet e reja e më të këndshme të Hollywood, por sipas raportimeve të fundit, t ata janë duke bashkëpunuar për...

Mark Zuckerberg për President të SHBA?!

Është koha, që Kanye West ti bëjë vend një tjetër emri të njohur, që synon të kandidojë si Presidenti i ardhshëm i Shteteve të Bashkuara në 2024, dhe ai nuk...

Kris Jenner drejt altarit?!

A është Kris Jenner gati për tu bërë nuse për herë të tretë? 61 vjeçarja, shumë shpejt mund të thotë “Po, dua” sërisht, këtë radhë për të dashurin e saj...

Bebe Rexha e dashuruar pas tangave

Nuk bëmë gabim kur e cilësuam si versioni pa ngjyrë i Nicki Minaj. Ndonëse klikimet në YouTube, kanë arrritur shifrën e 19 milionëve, artistja shqiptare Bebe Rexha ka vendosur të promovojë...

Bella Hadid përjetë e lidhur me The Weeknd

Supermodelja amerikane ka qenë në qendër të vëmendjes për pakënaqësinë e saj mbi lidhjen e re të The Weeknd me Selena Gomez. Bella ka bërë një tatuazh të ri shumë...

Ciara: Jo seks para martese, ishte shumë e vështirë!

Ciara i qëndroi besnike vendimit të saj për të mos kryer marrëdhënie seksuale para martese me lojtarin e futbollit amerikan, Russell Wilson. Tashmë ajo rrëfehet për revistën “Cosmopolitan South Africa”...

Vdekja e George Michael, akuza të reja për Fadi Fawaz

Kushëriri i këngëtarit të njohur George Michael, që ndërroi jetë pak javë më parë, është shprehur se mes yllit të popit dhe të dashurit të tij, Fadi Fawaz zënkat ishin...

Naomi Campbell: Kim Kardashian njeri i ëmbël

Kim Kardashian është kthyer në SHBA, pas udhëtimit të saj në Dubai, bashkë me artistin e make up-it, Marion. Kim u shfaq pa make up dhe e veshur me një...

Tom Hardy: Kam rrezikuar jetën për shkak të roleve

Transformimet e vazhdueshme të trupit të Tom Hardy-t si pasojë e roleve të ndryshme kanë bërë, që ky i fundit, të reagojë. Ai madje është treguar shumë i sinqertë duke...

Katherine Heigl dhe Josh Kelly bëhen prindër biologjik

Aktorja Katherine Heigl dhe bashkëshorti i saj, muzikanti Josh Kelly, kanë sjellë në jetë vogëlushin Joshua Bishop Kelly, vetëm pak ditë para Krishtlindjeve, me 20 dhjetor të vitit të kaluar,...

“Starboy” dështimi i suksesshëm i The Weeknd

Publikimi i albumit më të ri të kanadezit, The Weeknd, u prit me një entuziazëm mjaft të madh për shkak të mungesës së tij me muzikë të re dhe për...

Vajza nudo dhe një natë e shfrenuar për Majk

Fama e tij erdhi e mënjëhershme, që në publikimet e para dhe bashkëpunimet më artistë të rëndësishëm të skenës shqiptare. Tashmë është në krye të klasifikimeve dhe pëlqimeve të publikut....

Beatrix Ramosaj zbulon sekretin 5 vjeçar

Beatrix Ramosaj ka shfaqur gjithmonë imazhin e vajzës së mirë, të brishtë e të ndjeshme, por edhe shumë të edukuar. Megjithatë, këngëtarja duket se ka edhe anën e saj të...

Shakira: Gerard Pique braktis Barcelonën

Shakira dëshiron, që bashkëshorti i saj, Gerard Pique, të largohet nga skuadra e Barcelonës. Ajo ka shprehur dëshirën, që spanjolli të braktis Barcelonën verën e ardhshme. Këngëtarja e dëshiron këtë...

Victoria hap luftën kundër “Spice Girls”

Ajo është ikonë mode, nënë e mrekullueshme dhe një ish pjestare e një prej grupeve më të famshme në muzikë, Spice Girls. Së fundi duket se gjërat nuk po shkojnë...

Afrona për Bleron: Merre pjesën tjetër të jetës time

Afrona Dika dhe Blerim Muharremi po vazhdojnë të jenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë. Tashmë, këngëtari i njohur si Blero, i ka propozuar martesë të dashurës Afrona, që...

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com