Yjet e Hollywood rrëfejnë për humjen e virgjërisë

Gjithmonë ka patur kuriozitet në lidhje me jetën private të yjeve të Hollywood. Disa kanë qënë hermetic në informacionet e tyre në lidhje me kë ojese, kurse disa të tjerë...

Opera shqip në Kuvajt

Mbrëmja e djeshme në Oktapod me Turjan Hyskën, ka mirëpritur në ekranin e Vision Plus solistët e TKOBAP, për të prezantuar një nga projektet më të rëndësishëm të shtëpisë së...

Ana Kabashi: Kam një vit e gjysëm pa të dashur

Ajo është një këngëtare e re, karriera e së cilët ka nisur herët. Kur u bë e njohur për publikun shqiptar në një nga spektaklet e zbulimit të talenteve në...

Jack Nicholsonin nuk do të luajë më në asnjë film

Nëse përmendim Jack Nicholsonin, në mendje mund të vijnë tituj filmash ikonikë, si “The Shining”, “One Flew Over the Cuckoo’s Nest”, “Wolf”, “About Schmidt”, “The Departed” e shumë të tjerë....

Emily Ratajkowski me të brendshme në rrugët e New York

Cilësohet si një nga modelet më të bukura me linjat më seksi në botë. Bëhet fjalë për bukuroshen Emily Ratajkowski, që realizoi një set fotografik mjaft seksi, në rrugët e...

Jeta prej të thjeshti e Presidentit Barack Obama

Donald Trump u bë zyrtarisht Presidenti i 45-të i SHBA-ve. Barack Obaman, që dorëzoi këtë post, ka thënë se tani do të merret me veten, shkrimet dhe jetën familjare. “Më...

A u qëllua gjatë inagurimit Donald Trump?!

BBC rajonale, ditën e djeshme, ka shkruar për një sulm alarmant që i është bërë Presidentit të SHBA-së, Donald Trump,  në Washington. BBC Northampton shkruante në llogarinë e saj në...

David Beckham shpëton të moshuarën

Me miliona në bankë, shtëpi dhe një status të famshëm në të gjithë botën, David Beckham e ka të vështirë për të mbajtur një profil të ulët në publik. Por...

Divorci i shëmtuar i Johnny Depp

Ai kaloi një vit të tmerrshëm, në të cilin humbi mamanë dhe u divorcua me një luftë të vërtetë publike ndaj Amber Heard. Johnny Depp shfrytëzoi fitoren e tij, në...

Shkodran Mustafi prezanton bashkëshorten

Shkodran Mustafi ka mahnitur te gjithë krahë të bashkëshortes së tij në mbremjen e organizuar nga IWC Schaffhausen. Mbrojtësi i Arsenalit ka postuar një foto me bukuroshen brune në llogarinë...

Britney Spears flet për lidhjen me Sam Asghari

I ka intriguar të gjithë lidhja e Britney Spears me Sam Asghari, sepse ishte surprizë. Një pjesë e mirë e mediave kanë spekuluar se gjithçka ka qenë një trillim, sepse...

Klos, ushtria ndërton rrugën

Shumë shpejt banorët e një fshati malor në Bashkinë e Klosit, do të kenë një rrugë të re. Shirat e rëna me 8 nëntor të vitit të kaluar, kishin krijuar...

Capital T shkrin borën në Prishtinë me “throwback”

Temperatura të ulëta në Tiranë dhe Prishtinë, por të larta në Instagram. Siç duket është zgjuar me humor të mirë reperi Capital T, që ka vendosur ti përshëndesë fansat me...

Shokon Kristen Stewart: Ja si më çmendte Donald Trump

4 vite më parë, aktorja e njohur e “Twilight Saga”, Kristen Stewart, u kap mat duke tradhtuar partnerin e saj, Robert Pattinson. Kjo nuk i shpëtoi as syrit vigjilent të...

Protesta për Haradinajn

Mijëra qytetare te Kosovës dolën ne nje tjetër proteste per te kërkuar lirimin e ish-kryeministrit Ramush Haradinaj. Nga Prishtina ata bene thirrje qe Franca te mos zbatoje urdhrat e Serbisë....

Babai i Ergi Dinit: Në tortën e ditëlindjes nëna shkroi lulje Zotit për ty bir

Babai i këngëtarit Ergi Dini, që humbi jetën tragjikisht në një aksident me motor, njihet tanimë nga publiku për poezitë mjaft emocionuese, të cilat shkruan dhe i ndan me publikun...

Një shqiptar në krah të Kim Kardashian

Kështu, pas parukierit të saj personal, Mario dhe make up artistes Elona Balaj, që ishte e pranishme në eventin e organizuar nga vetë Mario në Dubai dhe takoi Kim, është...

Geri Horner bëhet sërish nënë

Ish anëtarja e grupit Spice Girls, Geri Horner, është bërë nënë për herë të dytë dhe ka sjellë në jetë një djalë. Ajo e ka dhënë këtë lajm nëpërmjet një...

Selena Gomez dështon sërish

Nuk pritej nga ajo, por bukuroshja 24 vjeçare ka bërë modifikimin më të çuditshëm në Photoshop, të cilin mund të keni parë ndonjëherë. Dhe të mendosh që me Instagramin e...

Telenovela “Bella dhe The Weeknd” vazhdon me Selena Gomez

Bella Hadidi po kalon ndoshta periudhën më të vështirë të jetës. Edhe pse ishte ndarë nga The Weeknd, modelja bukuroshe është ndjerë dy herë e tradhëtuar. Ajo nuk e priste...

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com